Ośrodek Profilaktyki, Diagnozy i Terapii Zdrowia Psychicznego

Nasze Ośrodki na terenie całej Polski oferują profesjonalną pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną oraz psychiatryczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych w formie konsultacji, porad, psychoterapii indywidualnej, grupowej, małżeńskiej i rodzinnej, a także w formie treningów psychologicznych i psychoedukacyjnych i zajęć tematycznych. Pozostajemy do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy niezbędna jest pomoc psychologiczna lub porada. Nasza poradnie świadczą również porady psychologiczne oferowane jako psychoterapia online.

Ośrodek Profilaktyki, Diagnozy i Terapii Zdrowia Psychicznego działa na podstawie ustawy o podmiotach leczniczych. Pomagamy pacjentom od 2010 roku. Nasze poradnie zdrowia psychicznego to zespół doświadczonych psychiatrów-praktyków i wyszkolonych psychoterapeutów oraz psychologów. Zaburzenia psychiczne nie tylko utrudniają normalne funkcjonowanie w społeczeństwie, lecz często stają się przyczyną dalszych komplikacji zdrowotnych.

 

 W naszych Ośrodkach dbamy o dobrostan psychiczny pacjentów z troską, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i psychologiczną. Nasi pracownicy to specjaliści psychiatrzy, terapeuci, psycholodzy, osoby z certyfikatami lub w trakcie wieloletnich szkoleń. Dobry psycholog i lekarz psychiatra to taki, który przede wszystkim rozumie pacjenta, zna jego cele oraz potrafi dobrać odpowiedni kierunek terapii. Dbamy o dyskrecję, zapewniamy krótki czas oczekiwania na wizytę.

Wszystkie świadczenia realizowane przez naszych specjalistów są WYŁĄCZNIE BEZPŁATNE, na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia.